• منتشر شده در ۱۳۹۸/۰۱/۱۸

  با سلام و احترام به اطلاع سهامداران محترم بانک مهر اقتصاد می رساند با عنایت به ادغام بانک ها و موسسات اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه از سوی بانک مرکزی ج .ا.ا و بر اساس مصوبه شورای عالی محترم بورس مبنی بر اجازه انجام معاملات در خارج از ساعت معاملاتی ، کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح دارنده سهام بانک مهر اقتصاد می توانند پس از مراجعه به شعب بانک مهر اقتصاد با ارایه دستور فروش و تکمیل فرم های مربوطه نسبت به فروش سهام خود اقدام نمایند . لازم به ذکراست از روز یکشنبه1398/01/18 به مدت 30 روز کاری تا یکشنبه مورخ 1398/02/29 امکان استفاده از شرایط فوق فراهم می باشد.

  قیمت خرید سهام متعلق به سهامداران حقیقی به ارزش اسمی به مبلغ 1.000 ریال و قیمت خرید سهام اشخاص حقوقی غیر وابسته به نیروهای مسلح به قیمت ارزش تابلو در زمان توقف نماد می باشد .

  سهام فوق توسط شرکت نگین ساحل رویال (سهامی خاص) شرکت زیر مجموعه این بانک خریداری می گردد.

  در صورتی که سهامداران محترم در مهلت تعیین شده نسبت به ارایه دستور فروش اقدام ننمایند ، می توانند تا زمان ارزش گذاری سهام بانک مهر اقتصاد توسط گروه کارشناسان رسمی و کشف ارزش ذاتی سهام تامل نموده و پس از اعلام مبلغ کشف شده به ترتیبی که متعاقباً اعلام خواهد شد به فروش سهام خود مبادرت نمایند .

  تصریح می نماید این بانک تضمینی مبنی بر اینکه ارزش ذاتی تعیین شده در آینده ، بیشتر از ارزش قابل خرید در حال حاضر باشد را نخواهد پذیرفت .                                                       با سپاس

                                                          اداره امور مجامع و سهام